Uczestnicy

« wróć

5. Karina

2017-08-14

Zagłosuj na Karinę! Wyślij sms o treści LOOK.5 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Aktualnie uczę się w drugiej klasie liceum o profilu humanistyczno-medialnym w 1LO im Mikołaja Kopernika w Toruniu. Moje największe zainteresowania to moda oraz muzyka. Uwielbiam sport! Lubię ćwiczyć, biegać oraz tańczyć. Do tego kocham żużel i od najmłodszych lat chodzę na wszystkie mecze toruńskiego klubu żużlowego. W wolnych chwilach jeżdżę na pite bike’u, który jest mniejszą wersją crossa. Można powiedzieć, że lubię wszystko co jest głośne i szybkie. :) Interesują mnie podróże i zwiedzanie nowych miejsc. Nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt. Bardzo lubię uczyć się nowych języków.

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... Od dawna interesowałam się światem mody, śledziłam nowe trendy i obserwowałam znane modelki. Wiele osób mówiło mi, abym spróbowała swoich sił w modelingu. Gdy zobaczyłam informację o castingu pomyślałam, że co mi zaszkodzi spróbować i postanowiłam sama siebie sprawdzić. Lubię nowe wyzwania! :)

Idealna modelka to ... Osoba inteligentna, ciekawa, z dyscypliną. Musi być silna psychicznie i być gotowa na wszystko.

Inspiruje mnie ... Nasza polska modelka Anna Jagodzińska i jej zdrowe, rozsądne podejście do życia. Jest również bardzo pomocna dla początkujących dziewczyn i chętnie dzieli się z nimi zdobytym doświadczeniem.

Moim największym marzeniem jest ... Wzięcie udziału w pokazie dla Victoria’s Secret i poszerzenie liczby Polek, które przeszły po wybiegu reprezentując tę kultową markę. Do tego bardzo chciałabym pojechać na Coachellę, gdzie moda odgrywa równie ważną rolę jak i muzyka.

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... Jestem otwarta na nowe wyzwania i nie boję się ryzyka. Uważam, że mam ciekawą osobowość. Przeszłam długą i trudną drogę, aby znaleźć się tu gdzie jestem, a swoją szansę wykorzystałabym do maksimum!

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >