Uczestnicy

« wróć

5. JULIA O.

2018-08-14

Zagłosuj na Julię! Wyślij sms o treści LOOK.5 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: W tym roku rozpoczynam naukę w technikum na kierunku technik organizacji reklamy. Kocham podróżować, tańczyć jazz, chodzić na siłownię, spotykać się z przyjaciółmi albo siedzieć w domu w piżamie z kotem. 

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... uznałam to za moją życiową szansę, która pomogłaby mi rozpocząć karierę w świecie mody.

Idealna modelka ... oprócz urody i figury posiada również mądrość i inteligencję. Powinna także potrafić wykorzystać swoje atuty nie tylko do podnoszenia własnego ego, ale przede wszystkim do osiągania dalekosiężnych celów i dzielenia się z potrzebującymi. Powinna umieć sprzedać produkt, który reklamuje, porozumieć się w języku angielskim, być elastyczna i nie bać się zmian: wyglądu, nowych miejsc, oryginalnych sesji zdjęciowych.

Inspiruje mnie ... Naomi Campbell, ponieważ już w wieku 16 lat osiągnęła międzynarodowy sukces i mimo, że często napotykała się z rasizmem to jednak dążyła do wyznaczonego celu i dalej rozwijała się w świecie mody.

Moim największym marzeniem jest ... wystąpić w pokazie Victora's Secret, pojawić się na okładce amerykańskiego Vogue'a oraz wygrać THE LOOK OF THE YEAR 2018. 

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... potrafię przedstawić swój wygląd na wiele sposobów, lubię kontakty z ludźmi, jestem silna psychicznie, nie boję się zmian oraz wystąpień publicznych. Myślę, że mój sukces byłby również szczęściem wielu innych ludzi, dla których los nie jest tak łaskawy jak dla mnie.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >