Uczestnicy

« wróć

4. Mark

2016-08-11

Zagłosuj na Marka! Wyślij sms o treści LOOK.4 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 23 lata. Pochodzę z Sankt Petersburga. Studiuję na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Turystyka i Rekreacja. Najbardziej lubię podróżować i uprawiać sport. Czas wolny spędzam na siłowni. Trenuję MMA i pływanie.

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… zawsze chciałem spróbować swoich sił jako model. Myślę, że ten konkurs oodkryje we mnie coś nowego i w moim życiu zajdzie zmiana.

Idealny model to… facet, który ma nie tylko dobre warunki fizyczne i wysportowaną sylwetkę, ale również ciekawą osobowość. Powinien również posiadać swój własny, charakterystyczny wizerunek, który zapewni mu rozpoznawalność i karierę w modelingu.

Inspiruje mnie… Rick Genest czyli Zombie Boy, ponieważ oprócz tego, że jestem zachwycony tatuażami, które posiada, to podziwiam go także jako człowieka, że mimo nowotworu mózgu, miał taki pomysł na siebie i nie poddał się.

Moim największym marzeniem jest… udział w międzynarodowym pokazie mody oraz wzięcie udział w kampaniach reklamowych Gucci, Hugo Boss, Calvin Klein, Lacoste…

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… wygrana w tak prestiżowym konkursie ułatwi mi zaistnieć w branży modelingowej i otworzy drogę do wzięcia udziału w pokazach mody oraz kampaniach uznanych projektantów.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >