Uczestnicy

« wróć

4. KRZYSIEK

2018-08-14

Zagłosuj na Krzysia! Wyślij sms o treści LOOK.4 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem uczniem liceum ze 100-letnią tradycją w Poznaniu, który po zajęciach interesuje się nowymi technologiami. Mam w bliskim otoczeniu kilka osób, które są lub były częścią świata mody, jak na przykład moja mama. Śledząc efekty jej pracy postanowiłem bliżej poznać tę dziedzinę i z czasem zapałałem chęcią do pójścia w ich ślady, ale w nieco inny sposób.

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... interesuję się modą. Kiedyś na co dzień ubierałem się luźno, ale odkąd tata kupił mi pierwszy garnitur, zacząłem doceniać prawdziwą męską elegancję i coraz częściej w mojej szafie pojawiają się na przykład koszule. Poza tym wierzę, że konkurs bardzo zbliży mnie do świata mody i otworzy wiele drzwi przede mną.

Idealny model ... powinien być osobą nie tylko przystojną, ale przykuwającą uwagę w wyjątkowy sposób.

Inspiruje mnie ... model Lucky Blue Smith. Uważam go za idealnego, ponieważ cechuje się bardzo interesującą twarzą.

Moim marzeniem jest ... współpraca z domem mody Versace, ponieważ od zawsze podobają mi się ubrania tej marki zapoczątkowanej przez Gianniego 40 lat temu. Poza ubraniami niezwykle zainteresowało mnie życie projektanta co sprawia, że pośród innych jest mi najbliższy.

Powinienem wygrać konkurs THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... zapoczątkuje to dla mnie niesamowitą przygodę podczas, której zamierzam poznać wielu ciekawych i ambitnych ludzi oraz zobaczyć piękne miejsca. Uważam, że powinienem wygrać, ponieważ moja dotychczasowa postawa i wartości, którymi się kieruję gwarantują godne reprezentowanie konkursu THE LOOK OF THE YEAR.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >