Uczestnicy

« wróć

3. Simona

2017-08-14

Zagłosuj na Simonę! Wyślij sms o treści LOOK.3 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 19 lat, jestem świeżo po maturze, a niedługo zaczynam naukę na Politechnice Łódzkiej. Interesuję się modą, w wolnym czasie szkicuję, a moją największą pasją jest podróżowanie. Podróże kocham za to, że mogę tak wiele z nich wynieść. Dzięki nim dowiaduję się jak najwięcej o miejscu, kt,óre odwiedzam, poznaję inną kulturę oraz uczę się nowych rzeczy. Podróżuje także z czysto estetycznych powodów, świat jest tak piękny, że szkoda byłoby go nie zobaczyć! 

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ... moim cichym marzeniem od dziecka było zostanie modelką, a teraz nadarzyła się na to idealna okazja. Udział w tak prestiżowym konkursie to dla mnie wielka szansa, aby profesjonaliści ocenili moje możliwości i predyspozycje. 

Idealna modelka to... osoba, która ma odpowiednia sylwetkę oraz twarz, ale również ma ciekawy charakter, jest pewna siebie, uprzejma, inteligenta i zna języki obce.

Inspiruje mnie... modelka Waris Dirie, której historia została przedstawiona w książce pt. "Kwiat pustyni". Przeszła ona długą i ciężką drogę, by dotrzeć na szczyt swojej kariery. Pokazuje to, że mimo przeciwności losu, każdy z nas może osiągnąć sukces.

Moim największym marzeniem jest... wzięcie udziału w pokazie elitarnego domu mody. Tak naprawdę takich marzeń związanych z modelingiem mam bardzo dużo, a spełnienie chociaż jednego z nich byłoby dla mnie ogromnym sukcesem.

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... umożliwi mi to rozwój w świecie mody, da wiele możliwości i być może otworzy ścieżkę do kariery. Jestem pewna, że taką szansę wykorzystałabym w stu procentach, ponieważ prócz predyspozycji fizycznych, jestem również osobą bardzo ambitną i zdeterminowaną.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >