Uczestnicy

« wróć

3. JULIA L.

2018-08-14

Zagłosuj na Julię! Wyślij sms o treści LOOK.3 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Na co dzień uczęszczam do  liceum w Łodzi, a w wolnych chwilach pracuję, ponieważ jestem osobą, która lubi być niezależna. W życiu lubię to, że cigle mnie zaskakuje. Szukam nowych wyzwań i okazji żeby się spełniać. Nie stoję w miejscu, nie lubię stagnacji. Jestem pełna zapału do pracy i poznawania samej siebie.

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ... chcę poszerzać swoje horyzonty, wyjść poza schemat i dążyć do realizacji marzeń, wejść w świat mody i dawać z siebie wszystko, a dzięki konkursowi to jest możliwe. Podjęłam tą decyzję spontanicznie i nie żałuję. Czuję, że to krok ku lepszemu życiu i samorealizacji, o której kiedyś mogłam tylko pomarzyć.

Idealna modelka to... Waris Dirie, ponieważ jest modelką, która wykorzystuje nadarzające się okazje, odznacza się pracowitością, nie poddaje się trudnościom losu i dąży do wyznaczonego celu. Jest wybitną pisarką jak i znakomitą modelką, czyli wszechstronną kobietą z zapałem do pracy.

Inspiruje mnie... Ciężko mi wybrać jedną osobę, która mnie inspiruje. Z zagranicznych projektantów do tego grona z pewnością należy Demna Gvasalia, założyciel Vetements i dyrektor kreatywny domu mody Balenciaga. Człowiek niezwykle ciekawy, który zrewolucjonizował sposób patrzenia na modę uliczną. Ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Moje serce skradł od razu. W jego pracach najbardziej ujęła mnie estetyka oraz skłanianie odbiorców do myślenia. Również polski projektant Arkadius zasługuje na wyróżnienie w kategorii moich inspiracji. Niejednokrotnie jego projekty zadziwiały i wyprzedzały epokę. Według mnie jest wielkim artystą.

Moim największym marzeniem jest... September Issue amerykańskiej edycji Vouge’a, ponieważ jest to najważniejsza okładka. Jeśli jesteś dobrą, rozpoznawalną modelką musisz być na okładce tego magazynu, a jego wrześniowe wydanie jest największym wyróżnieniem.

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... wygrana otworzyłaby mi drzwi do pracy w modelingu, o której marzyłam już za dziecka. Chcę pokazać tym, którzy we mnie wątpili, że potrafię zajść bardzo daleko. Uważam, że jestem osobą pracowitą, otwartą, zdyscyplinowaną, energiczną, ciekawą świata oraz pozytywnie nastawioną do ludzi. Myślę, że dzięki tym cechom jestem w stanie zajść daleko i spełniać marzenia. Chcę się rozwijać na każdym kroku. Wygrana w THE LOOK OF THE YEAR może mi to umożliwić.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >