Uczestnicy

« wróć

3. Agata

2016-08-11

Zagłosuj na Agatę! Wyślij sms o treści LOOK.3 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mieszkam w Częstochowie. W tym roku skończyłam liceum, zdałam maturę i chciałabym rozpocząć pracę w modelingu. W wolnym czasie chodzę na siłownię, ponieważ bardzo lubię ruch i każdą formę sportu. Kocham podróże i zwiedzanie, ponieważ wiąże się to z poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Moją pasją jest również gotowanie, ponieważ sprawia mi to dużo radości i satysfakcji.

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… zostanie modelką było jednym z moich marzeń i wiedziałam, że wzięcie udziału w tak prestiżowym konkursie jak THE LOOK OF THE YEAR 2016 pozwoli mi na rozpoczęcie kariery modelki.

Idealna modelka to… osoba cechująca się otwartością do ludzi i empatią, potrafiąca słuchać uwag innych osób i się do nich stosować. Jest pełna zapału i charyzmy, potrafi z niego korzystać w swojej pracy. Zna swoją wartość, w każdej chwili okazuje pełen profesjonalizm.

Inspiruje mnie… Cara Delevingne, ponieważ pomimo niedużego wzrostu i nietypowej urody pojawiła się na okładce czołowych magazynów takich jak Vogue. Wzięła udział w pokazie Victoria's Secret. Była twarzą Chanel, pojawiała się na wybiegach wielu znanych marek. Jest bardzo pozytywną osobą z dużym poczuciem humoru i dystansem do samej siebie. Potrafi czerpać satysfakcję ze swojej pracy jednocześnie zachowując duży szacunek do ludzi.

Moim największym marzeniem jest… dostanie się do Victoria's Sceret Fashion Show, a później zostanie jedną z aniołków modelek VS, ponieważ jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody.

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… wiem że mam tylko jedną taka szanse w życiu i wykorzystałabym ją w 100%  lub nawet w 101% ;) .Po to by zostać jedną z najlepszych modelek na świecie. Mam świadomość ciężkiej pracy, ale nie przeraża mnie to, a wręcz motywuje do działania.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >