Uczestnicy

« wróć

20. MATEUSZ

2018-08-14

Zagłosuj na Mateusza! Wyślij sms o treści LOOK.20 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem uczniem 2 klasy liceum o profilu matematyczno-fizycznym. Moją pasją od dziecka jest rysowanie samochodów, a obecnie uczę się rysunku architektonicznego. Swoją przyszłość wiąże z pracą architekta, a w wolnym czasie gram w koszykówkę. Moim drugim marzeniem jest obejrzenie na żywo meczu NBA.

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... chciałem spróbować sił w modelingu i zobaczyć na co mnie stać. Drugą kwestią było ocenienie moich predyspozycji oraz uzyskanie profesjonalnej pomocy w kierunku rozwoju mojej kariery.

Idealny model ... powinien posiadać odpowiedni wzrost, budowę ciała i interesującą twarz. Model musi być ambitny, wytrwały oraz otwarty na kontakty z ludźmi. Ważna jest również znajomość języków obcych.

Inspiruje mnie ... Dawid Woliński, projektant mody. Wynika to z tego, że jego projekty są uniwersalne i mogą być wykorzystywane w życiu codziennym.

Moim największym marzeniem jest ... wystąpienie w kampanii reklamowej marki "Calvin Klein". Produkty tej marki (odzież, obuwie, perfumy, bielizna etc.) są dobrej jakości, przypadły mi do gustu oraz sam je chętnie noszę.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... pilnie słucham uwag profesjonalistów, wykonuję ich polecenia oraz potrafię zmieniać wizerunek w zależności od sytuacji. Nigdy nie miałem problemów z poznawaniem nowych ludzi. Jestem osobą o oryginalnej urodzie, posiadam odpowiedni wzrost, budowę ciała i interesującą twarz. W dodatku jestem fotogeniczny, znam dobrze język angielski oraz na poziomie konwersacyjnym język włoski.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >