Uczestnicy

« wróć

20. Janek

2017-08-14

Zagłosuj na Janka! Wyślij sms o treści LOOK.20 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Pochodzę ze Zduńskiej Woli, jest to niewielkie miasto w województwie łódzkim, mam 16 lat, obecnie jestem uczniem 2 klasy liceum ogólnokształcącego o profilu Humanistyczno-Prawnym .Do moich zainteresowań należą głównie spoty walki oraz akrobatyka, jak i sporty wodne takie jak na przykład windsurfing.

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... bardzo dużo ludzi, w tym osoby ze świata mody, mówiły mi, że nadaje się na modela i gdy tylko dowiedziałem się o konkursie, natychmiast postanowiłem się zgłosić, co okazało się dobrym ruchem, ponieważ udało mi się dostać do finału.

Idealny model to ... osoba fotogeniczna posiadająca jakiś swój znak rozpoznawczy, który jest jego atrybutem.

Inspiruje mnie ... Jon Kortajarena, ponieważ kiedyś znajoma powiedział mi, że jestem od niego podobny, i gdy postanowiłem odtworzyć kilka jego zdjęć, zauważyłem, że faktycznie mam w sobie coś, co sprawia, że jestem do niego podobny, a skoro jestem podobny to modela, który zrobił wielką karierę to, uznałem, że sam postaram się zrobić karierę w świecie mody.

Moim największym marzeniem jest ... wystąpić kiedyś w kampanii reklamowej marki Calvin Klein.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... czuję, że wygranie tak prestiżowego konkursu pozwoliłoby mi na zaistnienie w świecie mody i przeżycie pięknej pogody.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >