Uczestnicy

« wróć

2. DANIEL

2018-08-14

Zagłosuj na Daniela! Wyślij sms o treści LOOK.2 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Na co dzień uczę się w liceum oraz trenuję lekkoatletykę. Lubię słuchać muzyki i przy niej tańczyć. W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi, ponieważ nie lubię marnować życia na siedzenie w domu.

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ ... chciałem spróbować swoich sił w czymś nowym, w czymś co przyniesie mi mega przygodę, którą zapamiętam na bardzo długo, ale również dlatego aby zaistnieć w świecie mody.

Idealny model to ... chłopak, który wie co chce w życiu osiągnąć, ale nie robi tego za wszelką cenę. To chłopak, który spełnia swoje marzenia, jednocześnie bawiąc się jak dziecko. To chłopak, który zna swoją wartość, a pokora i szacunek do innego człowieka pozwalają mu na pracę z najlepszymi projektantami mody na świecie

Najbardziej inspiruje mnie ... Cameron Dallas, ponieważ pokazuje, że w modelingu nie tylko wzrost jest najważniejszy (sam ma 175cm!), występuje na światowych pokazach mody oraz pozuje dla najlepszych fotografów i projektantów.

Moim największym marzeniem jest ... udział w pokazie mody dla Gucci lub Dolce & Gabbana oraz w światowej kampanii dobrej marki odzieżowej.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR ponieważ ... na pewno nie zmarnuje tej szansy i będę dawać z siebie 110%. Chciałbym również otworzyć sobie drzwi w świecie modelingu, podróżować i uczestniczyć w ważnych imprezach modowych. 

 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >