Uczestnicy

« wróć

2. Bartek

2016-08-11

Zagłosuj na Bartka! Wyślij sms o treści LOOK.2 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 20 lat. Obecnie mam wakacje, a od października zaczynam studia na kierunku wychowanie fizyczne w Bydgoszczy. W wolnym czasie czytam książki, pływam i podróżuję. Interesuje się ponadto gotowaniem i jazdą konną w mojej stajni. Moim celem jest nauczenie się pływać na windsurfingu i wygrać THE LOOK OF THE YEAR.

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… mam nadzieję że konkurs ten umożliwi mi zaistnienie w świecie mody i pozostanie w nim chociaż na chwilę. Wysyłając zgłoszenie do konkursu kierowałem się opiniami moich znajomych, że powinienem wziąć udział w konkursie, takim jak ten, bo jest doskonała okazja do spełnienia swoich marzeń.

Idealny model to… osoba, która wyróżnia się spośród tłumu swoją osobowością, wyglądem i pewnością siebie. Nie należy zapominać, że "idealny model" zależy od indywidualnych upodobań, a także gustu. Uważam, że powinien być przede wszystkim pewny siebie oraz uparcie i konsekwentnie dążyć do wyznaczonych celów.

Inspiruje mnie… nie czerpie inspiracji z innych osób, działam według siebie i zgodnie z sobą. Zawsze kieruje się swoimi pomysłami i działam według swoich przekonań, nie kopiuję i nie naśladuję nikogo.

Moim największym marzeniem jest… sesja zdjęciowa dla Vogue czy Harper's Bazaar. Od zawsze marzę żeby kupić magazyn z mną na okładce. Była by to ogromna satysfakcja dla mnie, a także udowodnienie wszystkim osobom, że potrafię!

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… posiadam cechy, które powinien mieć zwycięzca tego konkursu takie jak upór, charyzmę, łatwość nawiązywania kontaktów, a także potrafię słuchać innych. Od zawsze chciałem się otaczać ludźmi ze świata mody i mam nadzieję, że ten konkurs umożliwi mi realizację marzeń.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >