Uczestnicy

« wróć

19. MARTA

2018-08-14

Zagłosuj na Martę! Wyślij sms o treści LOOK.19 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem uczennicą III klasy gimnazjum. W wolnych chwilach ćwiczę i chętnie chodzę na basen. Lubię czytać książki, słuchać muzyki i spacerować z psem. Moja największa pasja to modeling.

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... wierzę, że ten konkurs pozwoli mi rozwinąć skrzydła i zacząć karierę modelki. Bardzo o tym marzę! Rzuciłam się na głęboką wodę, by zobaczyć na co mnie stać. Chcę przeżyć świetną przygodę oraz zdobyć doświadczenie. Wiele osób wyraża zaciekawienie moją sylwetką, wzrostem i długimi włosami. Codziennie pojawiają się pytania, czy jestem modelką. Dzieje się to na ulicy, w sklepie, wszędzie.

Idealna modelka to ... dziewczyna posiadająca oryginalny typ urody, coś, co wyróżni ją spośród innych równie pięknych dziewczyn. Powinna wyglądać naturalnie, młodo i świeżo. Nieodzowna jest pracowitość, punktualność i zaangażowanie. Pokaz mody to praca zespołowa. Wiele osób buduje sukces, dlatego ważna jest współpraca i wzajemne wsparcie. Komunikatywność i znajomość języków znacznie w tym pomaga. Ważne, by była otwarta i sympatyczna.

Inspiruje mnie ... Karlie Kloss. Amerykańska modelka o polskich korzeniach. Podobnie jak, ja jest bardzo wysoka, Karlie trenowała balet, ma piękne długie nogi i sposób poruszania się. Wydaje się, że płynie po wybiegu. Lubię jej linię ciasteczek Karlie's Kookies. Pieczenie słodkości sprawia mi przyjemność. 

Moim największym marzeniem jest ... wziąć udział w pokazie Victoria's Secret. Pokazy tej marki są radosne, pełne energii i kolorów. Dziewczyny się uśmiechają i posyłają całusy widowni. Zachwyca mnie taki sposób prezentowania bielizny, ja też lubię obdarzać radością. Zachwyca mnie lekkość i swoboda w przedstawianiu intymnej części ubrania. Bielizna nie jest wówczas wulgarnym, lecz kreatywnym tematem.

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... bardzo dużą wagę przykładam do powierzonych mi obowiązków. Ukończyłam szkołę podstawową z nagrodą Srebrnej Tarczy za naukę oraz 30 -toma medalami, w różnych dziedzinach sportu. Głównie w pływaniu, lekkoatletyce i akrobatyce sportowej. Uważam, iż modelka wyróżnia się od innych dziewczyn naturalnością i świeżością, dlatego nie farbuję włosów, nie stosuję żadnych inwazyjnych zabiegów. Dbam o wygląd i zdrowy styl życia. Moje zalety to długie nogi, szczery uśmiech. Dobrze czuję się przed obiektywem aparatu i na wybiegu.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >