Uczestnicy

« wróć

19. Julia Z

2016-08-11

Zagłosuj na Julię! Wyślij sms o treści LOOK.19 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 15 lat, uczę się w gimnazjum. Trenuję jazdę konną, która jest moją drugą pasją, zaraz po modelingu. Często opiekuję się końmi, a w wolnym czasie czytam książki psychologiczne, związane z ludzkim umysłem oraz kryminały.

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… uważam, że będąc w tak młodym wieku mam ogromną szansę na zaistnienie w świecie mody. Uważam że moje predyspozycje takie jak dobra figura, długie nogi, ciekawa twarz oraz naturalnie długie włosy i to, że jestem ambitną, pełną energii osobą, nie boję się wyzwań jak również jestem bardzo cierpliwa, pomoże mi dotrzeć na jak najwyższy szczebel kariery w modelingu. Uważam również, że THE LOOK OF THE YEAR jest wielką szansą na otworzenie mi nowych horyzontów i pomoc w osiągnięciu zamierzonego celu. 

Idealna modelka to… kobieta, która jest szczupła, wysoka, ma ciekawą twarz, jest otwarta na nowe doświadczenia, nie boi się podejmować wyzwań, jest osobą cierpliwą, uważną i chętną do rozwijania swojej kariery. Tak jak ja.

Inspiruje mnie… projektant, który na szlaku wyznaczania nowych trendów jest od niedawna a jego zmagania ze światem mody, śledziłam w programie Project Runway. Jest nim Maciek Sieradzky, który moim zdaniem do swojej pracy wkłada wiele serca, pasji, świeżości a jego projekty są bardzo trendy, przez co sądzę, że każdy z nas chętnie włożyłby na siebie jeden z outfitów z jego kolekcji.

Moim największym marzeniem jest… znalezenie się na okładkach znanych modowych magazynów takich jak np. Vouge lub Harpers Bazaar. Chciałabym także uczestniczyć w pokazach Victoria Secret.

Powinna wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… jestem młodą dziewczyną z dużymi ambicjami. Modeling to moja największa pasja. Jestem wytrwała w dążeniu do celu, cierpliwa. Do modelingu potrzebna jest ciekawa twarz, odpowiednia figura czyli wszystko to co sobą reprezentuję.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >