Uczestnicy

« wróć

19. Ania

2017-08-14

Zagłosuj na Anię! Wyślij sms o treści LOOK.19 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Pochodzę z Jędrzejowa. Mam 20 lat i obecnie studiuję i pracuję w Łodzi. Interesuje się sztuką, muzyką i modą. W wolnych chwilach zajmuję się malarstwem i rysunkiem. Przy pracy zawsze towarzyszy mi muzyka co pomaga mi w rozwijaniu moje wyobraźni i kreatywności. Kocham podróże, ponieważ pozwalają one poznawać nowe kultury, zwyczaje i przede wszystkim ludzi.

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... uważam, że tak prestiżowy konkurs jest dla mnie niepowtarzalną szansą na zaistnienie w świecie mody.

Idealna modelka to ... osoba otwarta na ludzi, słuchająca uwag innych i oddana swojej pracy. Powinna kochać to co robi, czerpać z tego radość i zawsze podchodzić do zleceń w sposób profesjonalny.

Inspiruje mnie ... Anja Rubik. Uważam, że jest niesamowicie silną, pewną siebie kobietą, która nie wstydzi się swojego ciała. Pracowała z największymi domami mody i najlepszymi fotografami.

Moim największym marzeniem jest ... pojawić się na okładce magazynu takiego jak Vouge i wziąć udział w Fashion Week'u w Paryżu i Mediolanie.

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... moje doświadczenie w modelingu jest na tyle duże, że poradziłabym sobie w świecie mody.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >