Uczestnicy

« wróć

18. FILIP

2018-08-14

Zagłosuj na Filipa! Wyślij sms o treści LOOK.18 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Na co dzień jestem uczniem maturalnej klasy liceum o profilu medycznym. Interesuję się przyrodą i medycyną, a dokładniej anatomią ludzkiego ciała. Swoją przyszłość wiążę z fizjoterapią lub dermatologią. Do zajęć i zainteresowań pozaszkolnych mogę zaliczyć wszelkie formy aktywności fizycznej, w szczególności siłownia, koszykówka, bieganie i piłka ręczna. Moje pasje to aktorstwo - bardzo lubię występować na scenie i biorę udział w wielu przedstawieniach czy też sztukach teatralnych oraz niedawno odkryty modeling.

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… otwiera on dla mnie ścieżkę rozwoju w bardzo pożądanym przeze mnie kierunku modelingu. Konkurs ten był moją pierwszą i długo wyczekiwaną okazją na rozpoczęcie przygody w świecie mody.

Idealny model to… osoba zdyscyplinowana, która reprezentuje swoim wyglądem i zachowaniem pełen profesjonalizm oraz jest w stanie w pełni zaangażować się w swoją pracę. Musi odnaleźć się w każdej sytuacji i przystosowywać się do zmieniających się warunków.

Inspiruje mnie… Radosław Pestka, ponieważ tak jak każdy z uczestników THE LOOK OF THE YEAR, zaczynał swoją karierę od zera, by po wygranej w programie „Top Model” zaistnieć w świecie mody i rozwinąć się w modelingu. Moim zdaniem posiada on większość wyżej wymienionych przeze mnie cech. Chciałbym tak jak on pokonywać wszelkie trudności napotykane w tej branży i prezentować się w profesjonalnym stylu.

Moim największym marzeniem jest… udział w pokazie „Louis Vuitton” ,gdyż bardzo podoba mi się styl tej marki oraz jej współpraca z wieloma innymi (np. „Supreme”), dzięki której powstają godne podziwu stylizacje. Również czułbym się spełniony, znajdując się na okładce „Glamour”.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… jestem w stanie w pełni zaangażować się w powierzone mi zadania i całkowicie oddać się modelingowi, który po wzięciu udziału w konkursie zajmuje bardzo ważne miejsce w moim życiu. Myślę, że mam odpowiednie warunki do tego by zwyciężyć i dobrze się prezentować na wybiegu, na przykład mój wysoki wzrost, budowa ciała oraz postawa na pewno są zaletami w tej branży. Płynnie komunikuję się także w języku angielskim. Poza tym potrafię z uporem i determinacją dążyć do celu i nie poddawać się w każdych warunkach. Pokazując się ludziom publicznie na scenie czy też wybiegu czuję się spełniony i odczuwam ogromną satysfakcję. Można spodziewać się po mnie profesjonalizmu w wyglądzie, zachowaniu oraz reprezentowaniu marki THE LOOK OF THE YEAR.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >