Uczestnicy

« wróć

18. Eugeniusz

2016-08-11

Zagłosuj na Eugeniusza! Wyślij sms o treści LOOK.18 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Kończę studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Kultywuję zdrowy tryb życia, pasjonuję się snowboardem, posiadam międzynarodowy certyfikat instruktora pływania oraz ratownika wodnego. Bardzo lubię w wolnym czasie wsiąść na motocykl, zapomnieć o wszystkim i zwiedzać piękne miejsca.

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… jest to dla mnie ciekawe doświadczenie, zawsze lubiłem otaczać się ładnymi i zadbanymi osobami. Chciałbym swoim przykładem pomagać innym ludziom w odnalezieniu swojego stylu i kreacji własnego wizerunku.

Idealny model to… osoba, którą cechuje pewność siebie i wyrazistość, a tak że wysoka kultura osobista i właściwe maniery. Przykładem wyglądu idealnego modela w mojej ocenie jest Pietro Boselli, David Gandy czy były model, aktualnie znakomity aktor Ashton Kutcher.

Inspiruje mnie… Dior, ponieważ stworzył niepowtarzalny zapach z domieszką feromonów Fahrenheita, którego lubię od czasów liceum. Poza tym, znowu będzie mowa o perfumach: JOOP i jego zapach Go, Narciso Rodriguez z uniwersalnym zapachem FOR HER, pomogli nabrać mi pewności siebie w wątpliwych momentach.

Moim największym marzeniem jest… udział w pokazie Calvina Kleina, ponieważ myślę że moja sylwetka zawodowego pływaka, mogłaby dobrze prezentować bieliznę na wybiegu. Chciałbym także zostać ambasadorem marki Levis, ponieważ lubię krój ich spodni i jeżdżę motocyklem chopper, na którym ten styl pasuje.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… da mi to możliwość nawiązania nowych znajomości i relacji w świecie mody. Byłoby to szansa do poznania ciekawych ludzi i nowych miast i państw na całym świecie.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >