Uczestnicy

« wróć

17. MAŁGOSIA

2018-08-14

Zagłosuj na Małgosię! Wyślij sms o treści LOOK.17 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 15 lat, po wakacjach zaczynam naukę w liceum. Mieszkam w Poznaniu. W wolnym czasie uwielbiam spotykać się z przyjaciółmi, uprawiać sport i czytać książki. Kocham zwierzęta. Od dzieciństwa próbowałam nowych rzeczy, trenowałam pływanie, judo, taniec, tenis, kajakarstwo, piłkę ręczną. Ale sportem, w którym się zakochałam jest siatkówka. Trenowałam ją 5 lat. Podróżowanie jest wpisane w moją naturę. Poznawanie nowych kultur, ludzi, klimatu, języków jest czymś wspaniałym. Muzyka towarzyszy mi codziennie, a moim ulubionym instrumentem są skrzypce. Jestem osobą aktywną i staram się każdy dzień wykorzystać jak najlepiej.

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... uznałam, że jeśli miałabym zrobić pierwszy krok w kierunku modelingu to ten był dla mnie najlepszy, bezpieczny i przyjemny. Starają się tutaj zapewnić nam najlepsze samopoczucie, żebyśmy czuli się jak w domu.
 
Idealna modelka... powinna być miła, uprzejma, mieć kulturę osobistą, odznaczać się otwartością i odwagą. Szczególnie powinna być sobą i nie wstydzić się tego jaka jest. Jej wygląd powinien mieć w sobie coś, co wyróżni ją z tłumu i zwróci na nią uwagę.
 
Inspiruje mnie ... Winnie Harlow, ponieważ nie boi się być sobą. Modelka choruje na bielactwo, przez co w życiu spotkało ją wiele nieprzyjemności, takich jak wyzwiska ze strony rówieśników w szkole. Dziś jej nastawienie jest dowodem na to, że właśnie to, co nas wyróżnia jest prawdziwym atutem. Zdarzało się, że na sesjach chciano zakryć jej niedoskonałości makijażem, na co zawsze odpowiadała "Nie!". "Taka właśnie jestem. To jestem ja". Nie każdy ma taką odwagę, pewność siebie i siłę, dlatego to ona jest moim autorytetem.
 
Moim największym marzeniem jest ... uczestnictwo w pokazie projektantki Sherri Hill. Słynie ona przede wszystkim z pięknych balowych sukni, a która z nas nie chciałaby chociaż przez chwilę poczuć się jak księżniczka? Od zawsze podobał mi się jej unikatowy styl. Każda jej suknia ma w sobie coś niezwykłego, co niebywale mnie urzeka.
 
Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... otworzy mi to drzwi do świata modelingu oraz umożliwi dalszą realizację w pasji. Wykorzystam mój potencjał w stu procentach i nie zmarnuję szansy, jaką dzięki temu dostanę. Nie boję się podejmować wyzwań, jestem gotowa podjąć się ciężkiej pracy, a poznawanie nowych ludzi jest dla mnie przyjemnością.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >