Uczestnicy

« wróć

17. Jola

2017-08-14

Zagłosuj na Jolę! Wyślij sms o treści LOOK.17 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Pochodzę z Raciborza i jestem studentką Uniwersytetu Opolskiego. Swój wolny czas spędzam aktywnie. Uwielbiam podróżować, a najbardziej poznawać nowe miejsca, ludzi, kulturę i język. Moją pasją jest taniec dlatego też przez 9 lat należałam do grupy tanecznej.

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... myślę, że konkurs ten daje możliwości nabrania nowych doświadczeń.
 
Idealna modelka to... osoba, która ma odpowiednie wymiary oraz nietypową urodę. Jest to osoba ambitna, potrafiąca radzić sobie w różnych sytuacjach, otwarta, pewna siebie i odporna na krytykę.
 
Inspiruje mnie ... Kasia Struss, która karierę rozpoczęła w wieku 16  lat, brała udział w kampaniach reklamowych wielu marek jak Chloe, Gucci, Dolce&Gabbana, Prada oraz znalazła się na okładkach znanych magazynów.
 
Moim największym marzeniem jest ... wzięcie udziału w New York Fashion Week, ponieważ jest to jedno z wielu najbardziej prestiżowych wydarzeń na świecie w którym biorą udział najbardziej znane modelki.
 
Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... jestem osobą ambitną, pewną siebie, podejmującą nowe wyzwania i myślę, że dzięki wygranej i ciężkiej pracy mogę spełniać marzenia jakimi są prestiżowe pokazy mody oraz sesje zdjęciowe ze znanymi fotografami

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >