Uczestnicy

« wróć

16. SZYMON

2018-08-14

Zagłosuj na Szymona! Wyślij sms o treści LOOK.16 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Trenuję piłkę nożną, uczę się grać na gitarze, najchętniej wolny czas spędzam nad wodą bądź z przyjaciółmi, a moją największą pasją jest wędkarstwo karpiowe.

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... pewna modelka powiedziała mi, że mam modową i fotogeniczną twarz oraz nadaję się do tej branży. Ponadto od zawsze chciałem przebywać w towarzystwie ciekawych i pełnych pasji ludzi.

Idealny model ... powinien cechować się przede wszystkim pewnością siebie, determinacją, samozaparciem. Poza tym powinien być miły, otwarty na świat i sympatyczny.

Inspiruje mnie ... Robert Kupisz, ponieważ brak monotonii oraz przełamywanie wybiegowych schematów sprawiają, iż jego pokazy są ciekawe i niepowtarzalne.

Moim największym marzeniem jest ... zostanie profesjonalnym, rozpoznawalnym modelem oraz współpraca z największymi Polskimi projektantami, a w przyszłości z markami takimi jak Tommy Hilfiger czy Ralph Lauren.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... cechuję się pewnością siebie, dokładnością i zawsze staram się wykonywać powierzone mi zadania jak najlepiej potrafię. Wydaje mi się, że mam ciekawą twarz, nieźle zbudowane, szczupłe ciało i mocne spojrzenie.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >