Uczestnicy

« wróć

16. Robert

2016-08-11

Zagłosuj na Roberta! Wyślij sms o treści LOOK.16 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Pochodzę z Częstochowy. Po skończonej w tym roku szkole, regularnie pracuję. Interesuję się mechaniką i motoryzacją. Kiedy zrezygnowałem ze sportów walki, które trenowałem 2 lata (MMA i K1), postanowiłem wziąć się za sporty sylwetkowe, które trenuje od ponad półtora roku. Interesuje się także modą i lubię dbać o swój wizerunek.

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… chciałem  poznać świat modelingu bliżej. Po udziale w moim pierwszym castingu organizowanym przez Rafała Maślaka, do pokazów mody ślubnej, byłem bardzo  zafascynowany pokazami, sesjami itp. i to skłoniło mnie do tego aby poszerzać horyzonty w tej dziedzinie.

Idealny model to… ktoś taki jak ja. Wysportowany, z poczuciem humoru, potrafiący pracować w grupie, nie bojący się wyzwań oraz cierpliwie dążący do celu.

Inspiruje mnie… model Rafał Maślak, ponieważ podoba mi się jego sposób bycia, za to jakim jest człowiekiem , za otwartość do ludzi, po prostu za bycie sobą. Jestem jego fanem, ponieważ osiągnął on sukces swoją ciężką pracą, co osobiście bardzo doceniam, bo droga do sukcesu nie jest usłana różami.

Moim największym marzeniem jest… wziąć udział w pokazach takich sław jak Calvin Klein czy Dolce&Gabbana, ale również pracować u polskich projektantów mody.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… jestem wysportowany, z poczuciem humoru, potrafię pracować w grupie, nie boję się wyzwań. Od 17 roku życia ciężko pracuję, jednocześnie uczyłem się, starałem się osiągnąć coś poprzez swoją pracę. Udział w tym konkursie dał mi nadzieje na osiągniecie wymarzonego celu, na bycie dobrym modelem i wyrwanie się z szarej rzeczywistości.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >