Uczestnicy

« wróć

16. Mateusz

2017-08-14

Zagłosuj na Mateusza! Wyślij sms o treści LOOK.16 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Pochodzę z regionu Gór Świętokrzyskich a mianowicie miejscowości Zagnańsk, oddalonej o ok 15 km od miasta Kielce. Ukończyłem studia magisterskie na wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Na codzień pracuję w biurze projektowym, przekuwając nabytą wiedzę w kreację przestrzeni użytkowej. Mógłbym powiedzieć ze miałem i nadal mam wiele zainteresowań, poczynając od kreślenia rysunków, aktywności fizycznych w postaci tańca, dyscyplin zespołowych ale także gry na fortepianie, która nauczyła mnie dużo cierpliwości i wrażliwości muzycznej szczególnie wobec szarej codzienności. Dopełnieniem wszystkiego jest kreatywne postrzeganie świata poprzez styl ubioru, dobór środków wyrazu i przekazu. W najbliższej przyszłości mam nadzieje połączyć dziedziny takie jak moda, design i muzyka dla stworzenia czegoś co spowoduje uśmiech na twarzy i zachwyt potencjalnego odbiorcy, bo wierze, że warto jest dążyć do odnalezienia swojego "Ja".

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... zainspirowali mnie do tego ludzie. Od dłuższego czasu miałem możliwość uczestniczenia w sesjach zdjęciowych, pokazach mody, lecz dyspozycyjność moja była dość mocno ograniczona ze względu na charakter studiów. Kończąc przygodę z politechniką liczę na możliwość dalszego rozwinięcia skrzydeł przy współpracy z projektantami i domami mody.

Idealny model to ... osoba odznaczająca się pokorą, ale także pewnością siebie, dzięki której dąży do realizacji obranego celu. Moim zdaniem osoba ta powinna być mocno świadoma swoich zalet i wad, które czasem może obrócić w pozytyw w zależności od aktualnie panujących trendów w świecie mody. Nie powinna osiadać na laurach lecz codziennie się rozwijać, a tym bardziej być otwarta na nowe doświadczenia, które przynosi jej życie.

Inspiruje mnie ... Ania Rubik, będąc naszą rodaczką, poprzez dążenie do celu i stawianie czoła przeciwnościom, osiągnęła znacząca pozycję w świecie mody. Dodatkowo cenię sobie Katarzynę Sokołowska, która stanęła na wysokości zadania i przy pomocy środków artystycznych była w stanie współtworzyć fenomenalne pokazy mody jako choreograf i dyrektor artystyczny. Chciałbym tez wspomnieć o Dorocie Wróblewskiej, która dość mocno wspiera polskich projektantów, którzy mimo znaczącej konkurencji, dzięki Niej mają możliwość przedstawienia swoich kolekcji, które zasługują na ekspozycję na światowych pokazach mody.

Moim największym marzeniem są ... podróże te małe jak i te duże podczas, których mógłbym współpracować ze światowej klasy projektantami, artystami, domami mody aby poznać ich osobiście i móc współtworzyć proces rozwojowy danej marki. A tak bardziej Fashion, to edytorial w znanym światowej klasy magazynie lub zrobienie wszystkich możliwych pokazów na Fashion Weeku w jednej ze stolic światowej mody.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... na wybiegu czuję się jednocześnie bardzo swobodnie i pewny siebie. Po prostu,  lubię to i spełniam się w tym, a otrzymując taką szansę, która byłaby dla mnie ogromnym zaszczytem, dałaby możliwością "wejścia" całkowitego w rynek światowej mody jednocześnie spełnienia się zawodowego.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >