Uczestnicy

« wróć

15. Zuza

2016-08-11

Zagłosuj na Zuzę! Wyślij sms o treści LOOK.15 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Na codzień uczę się w językowej klasie w gimnazjum w okolicach Poznania. W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi, eksperymentuję w kuchni. Szczególną radość sprawia mi świadomość, że moje potrawy komuś smakują. Uwielbiam sport - kiedy tylko mam czas wychodzę pobiegać albo wsiadam na rower, a latem tęsknię za jazdą na nartach. Jestem także molem książkowym, uwielbiam zwłaszcza fantastykę.

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… od dziecka podziwiałam pięknie ubrane modelki przechadzające się po wybiegach i skrycie im zazdrościłam. Nigdy nie sądziłam, że mogę być taka jak one, jednak dzięki dopingowi rodziny zdecydowałam się zgłosić na casting.

Idealna modelka to… Idealna modelka to osoba, która nie tylko ma idealne wymiary i piękne rysy twarzy, ale także jest świadoma swoich wad i zalet. Powinna być pewna siebie, ale jednocześnie otwarta na uwagi i krytykę innych.

Inspiruje mnie… Stella McCartney, która podobnie jak ja zaczęła swoją przygodę z modą w wieku 15 lat. Podobają mi się jej projekty, a zwłaszcza efekty współpracy z Adidasem, gdzie połączyła wygodę ze świetnym wyglądem. Uważam, że jest to idealne rozwiązanie dla osób, które podobnie jak ja żyją aktywnie.

Moim największym marzeniem jest… wyjazd na Australian Fashion Week, ponieważ Australia od zawsze przyciągała mnie swoją niesamowitą przyrodą i klimatem. Poza tym udział w pokazach mody, ciągła praca na wybiegach byłaby dla mnie niezapomnianym przeżyciem. Jestem zafascynowana różnorodnością kultur i myślę, że pokazy australijskiej mody byłyby wspaniałym doświadczeniem.

Powinna wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… sam udział w finale THE LOOK OF THE YEAR jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i daje mi wiele możliwości rozwoju i nauki nowych rzeczy. Wygrana jednak byłaby niesamowitym początkiem mojej kariery jako modelki i otwarciem drzwi do wielkiego świata mody. Jestem osobą zaradną, która szybko się uczy i zawsze staram się wkładać całe serce w powierzone zadania, więc z radością poświęciłabym się pracy i stawiła czoła nowym wyzwaniom. Mam długie nogi, a za jeden ze swoich największych atutów uważam zielone oczy, przez które optymistycznie patrzę na świat.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >