Uczestnicy

« wróć

15. LAURA

2018-08-14

Zagłosuj na Laurę! Wyślij sms o treści LOOK.15 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Na codzień chodzę do liceum i przygotowuję się do matury. Mam wiele zainteresowań, od mody, przez sport, zdrowe odżywianie, aż po podróże. W czasie wolnym najczęściej podróżuję, albo obmyślam plan na kolejny wypad za miasto. :) Dużo się ruszam i próbuję wielu nowych rzeczy. Lubię wyzwania oraz ryzyko.

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ... chcę spełniać swoje marzenia. Modeling to jest to czym chcę się zajmować i z czym wiąże swoją przyszłość.

Idealna modelka to... dziewczyna pracowita i o silnym charakterze, która wie co robi i po co. Jest to osoba, która pracuje nad swoim ciałem jak i całym wyglądem. Idealna modelka potrafi przyjąć uzasadnioną krytykę i się do niej odnieść. Nie ma określonego wyglądu modelki, musi mieć po prostu to „coś”.

Inspiruje mnie... Adriana Lima, ponieważ, ma wszystko co modelka mieć powinna. Jest wysoka, ma piękne zadbane ciało i przyciągające spojrzenie. Oprócz bycia jedną z najpopularniejszych modelek Victoria’s Secret chodzi w pokazach największych domów mody takich jak: Prada, Dior czy Louis Vuitton. Była na wielu okładach najsłynniejszych magazynów modowych. Angażuje się w wiele akcji charytatywnych oraz na rzecz kobiet. Oprócz bycia modelką i wspaniałą mamą, stała się również osobistością w świecie mody.

Moim największym marzeniem jest… udział w pokazie Victoria’s Secret. Na to prestiżowe wydarzenie co roku czekają wszyscy, mieć możliwość bycia częścią tego show to ogromne wyróżnienie. Chodzenie po wybiegu obok takich osób jak Taylor Hill, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Sara Sampaio czy Romee Strijd to musi być ogromne przeżycie, którego mam nadzieje będę miała okazje doświadczyć.

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… nie boję się nowych wyzwań. Jestem osobą bardzo ambitną i pracowitą nie traktuje tego konkursu jako przygody, tylko jak ogromną szansę na zaistnienie w świecie mody, której na pewno nie zmarnuję. Dodatkowo jestem wysoka, a jak każdy wie wzrost jest jedną z podstaw w modelingu oraz świetnie się czuje zarówno w szpilkach jak i przed obiektywem.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >