Uczestnicy

« wróć

15. Dagmara

2017-08-14

Zagłosuj na Dagmarę! Wyślij sms o treści LOOK.15 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: W tym roku idę do trzeciej klasy technikum o profilu technik ekonomista. W wolnej chwili czytam książki lub spędzam czas aktywnie, np. jeżdżąc na rowerze. Lubię także podróżować oraz poznawać nowe osoby co jest możliwością w pracy modelki.

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ... praca modelki od zawsze była moim marzeniem a biorąc udział w takim konkursie jest jak spełnienie połowy tego marzenia ponieważ jest jest to bardzo dobry początek w karierze.

Idealna modelka to... osoba komunikatywna, dobrze przyjmująca krytykę i rady innych oraz według mnie idealne figury modelek przedstawiają między innymi Jasmine Tookes czy Romee Strijd, których figury odbiegają od tych niezdrowo wychudzonych, z którymi najczęściej modelki są kojarzone.

Inspiruje mnie... Kednall Jenner oraz Cara Delevingne ponieważ wystąpiły w wielu kampaniach mimo młodego wieku i bardzo dużo osiągnęły co dla niektórych może być niewyobrażalne i nie poddają się tylko dążą do spełniania swoich marzeń.

Moim największym marzeniem jest… udział w pokazie Victoria's Secret oraz być jedną z ich modelek.

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… jestem zdeterminowana w spełnianiu swojego marzenia i byciu jedną z najlepszych modelek.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >