Uczestnicy

« wróć

14. Matviy

2016-08-11

Zagłosuj na Matviya! Wyślij sms o treści LOOK.14 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Obecnie mieszkam i pracuję w Krakowie. Pracuję jako barista. Mam w tej dziedzinie duże doświadczenie i planuję w przyszłości otworzyć swoją kawiarnie. Skończyłem Technikum Elektroniczne w Bydgoszczy. Od szesnastu lat trenuję karate, w szkole podstawowej i gimnazjum trenowałem również pływanie. Dwa lata tańczyłem Hip-Hop i Breakdance. Rzadko pozostawiam sobie czas wolny, staram się maksymalnie wypełnić swój grafik. Jestem pracowity, zawsze wszędzie jest mnie dużo.

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… chciałbym, aby modeling stał się naszą rodzinną tradycją. Kiedy miałem 10 lat, moja starsza siostra zaczęła karierę jako modelka. Od tego momentu chciałem w przyszłości pracować tak, jak ona: podróżować po całym świecie i poznawać ciekawe osobowości. Wiem, że wiąże się to z bardzo ciężką pracą nad sobą pod kątem fizycznym, jak i intelektualnym, ale modeling ma coś takiego w sobie, że czym bardziej się zagłębiasz, tym bardziej Cię wciąga.

Idealny model to… osoba nieustannie pracująca nad sobą, dążąca do doskonałości. Nie ulegająca wpływom otoczenia, ale słuchająca rad bardziej doświadczonych osób. Podchodząca do swojej pracy z szacunkiem. Musi być również zawzięta, a krytyka ma tylko motywować do pracy, a nie powodować poddanie się. Moim zdaniem musi mieć również świadomość, że nie każdego będzie zadowalał jej wizerunek. Każdy ma inny gust i nie można wsłuchiwać się tylko w opinię jednej osoby. Musi próbować i dalej pracować na sobą.

Inspiruje mnie… wielu modeli. To w jaki sposób pracują, jak się zachowują, w końcu chcę zostać jednym z nich. Obserwuję postępy Adama Kaszewskiego, jest świetny w swojej pracy, widać że robi to całym sercem.

Moim największym marzeniem jest… udział w pokazie lub sesji wizerunkowej dla Diora.
Marzę również, by znaleźć się na wybiegach innych znanych projektantów takich jak: Marc Jacobs oraz Armani. Przede mną wiele pracy, ale jak ma się odwagę marzyć, to można też sięgać po te marzenia.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… nigdy nie spoczywam na laurach. Robię krok naprzód w swoim życiu, ale mam świadomość tego, że przede mną jeszcze cała droga do przejścia. To jak wspinaczka po górach - zdarzają się wzloty i upadki, podczas upadków szybko wstaję, a w momencie wzlotów jestem przygotowany na upadki i dlatego właśnie szybko się podnoszę i powracam do wspinaczki. Krytykę przyjmuję z pokorą i zawsze staram się poprawiać swoje niedoskonałości. Szybko się uczę i lubię przyjmować kolejne lekcje od bardziej doświadczonych osób. Dążę uparcie do swojego celu.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >