Uczestnicy

« wróć

14. JAKUB S.

2018-08-14

Zagłosuj na Kubę! Wyślij sms o treści LOOK.14 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Obecnie uczę się w technikum handlowym. Moją pasją jest sport, w szczególności futbol amerykański, koszykówka, jazda rowerem. Lubię wszelki rodzaj aktywności fizycznej, ale siłownia to moje oczko w głowie. Dzięki niej nauczyłem się samodyscypliny, dążenia do celu oraz nabrałem pewności siebie, odwagi i zacząłem o siebie dużo bardziej dbać.

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... o konkursie dowiedziałem się od najbliższych. Stwierdziłem, że nie mam nic do stracenia i warto spróbować tym bardziej, że od jakiegoś czasu interesuję się modą. Myśl wyjścia z codziennego schematu, wyrwania się spróbowania czegoś innego i poszerzenia swoich horyzontów również zachęciła mnie do udziału w THE LOOK OF THE YEAR. Zawsze byłem cichym oraz nieśmiałym chłopakiem, więc jest to dobra okazja na zmianę!

Idealny model... powinien być wysoki, dobrze zbudowany oraz o siebie dbać. Jeśli chodzi o cechy charakteru, które odgrywają bardzo dużą rolę to otwartość na ludzi oraz nowe możliwości. Powinien być zabawny, kontaktowy, z poczuciem humoru, uprzejmy, miły, profesjonalny w zależności od sytuacji, pewny siebie, odważny, ambitny i co najważniejsze kulturalny i pełny szacunku do innych ludzi jak do ich pracy.

Inspiruje mnie... Monika Jagaciak ponieważ w tak młodym wieku osiągnęła rzeczy o których inne dziewczyny mogą marzyć jak np. współpraca z marką Calvin Klein, Victoria's Secret czy Chanel oraz umiejscowienie się na 27 miejscu najlepszych modelek świata.

Moim największym marzeniem jest... udział w pokazie Virgila Abloha, ponieważ prezentuje zupełnie inny styl od projektantów nawet w świecie streetwearowym, który się bardzo wyróżnia i to w dobry sposób. Założyciel firmy Off White niedawno został mianowany nowym dyrektorem linii męskiej w Louis Vuitton. Jego osiągnięcia mi bardzo imponują i motywują do działania. Świetny projektant!

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR ponieważ... dbam o swój wygląd jak i sylwetkę, mam oryginalną urodę, jestem wysoki oraz wysportowany. Ważne cechy w modelingu, które sam posiadam to na pewno szacunek, uprzejmość, poczucie humoru, otwartość, profesjonalizm i umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi. Uważam się też za osobę kulturalną oraz pewną siebie i szczerą. Chciałbym zwiedzać jak najwięcej się da i poznać jak najwięcej świetnych osób które czekają na nas, na nowe twarze mody oraz udowodnić każdemu kto nie wierzył w tego nieśmiałego i zamkniętego w sobie chłopaka, że on jednak potrafi, a co najważniejsze udowodnić to samemu sobie.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >