Uczestnicy

« wróć

14. Bartosz

2017-08-14

Zagłosuj na Bartosza! Wyślij sms o treści LOOK.14 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mieszkam w małej, ale uroczej wsi w centralnej Polsce. Uwielbiam pływać w jeziorze, spędzać czas z kumplami i jako, że mam wakacje to staram się nadrobić zaległości w literaturze i kinematografii. Interesuję się raczej klasyczną modą, po części elektroniką, psychologią.

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... nie ma konkretnego powodu. Na castingu znalazłem się przypadkiem, a że zostałem wytypowany do półfinału oraz usłyszałem wiele pozytywnych i zachęcających opinii co do mojej prezencji, to stwierdziłem "dlaczego nie spróbować?".

Idealny model to... ktoś kto potrafi słuchać uwag i poleceń, umie odnaleźć się w każdej sytuacji lecz przy tym zawsze zostaje sobą.

Inspiruje mnie... Dominik Sadoch. Jest świetnym modelem i przemiłą osobą. Nie zatracił się w wielkim świecie i mimo presji towarzyszącej tej pracy potrafi się przy tym dobrze bawić.

Moim największym marzeniem jest... wystąpienie na okładkach takich magazynów jak Vanity Teen czy Client Magazine. Od dawna je obserwuję i utożsamiam się z tym jak w nich ukazuje się piękno ludzkiego, męskiego ciała.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR ponieważ... Nie, nie zamierzam się tu wywyższać, ujmować innym i dodawać sobie. Jeżeli Pan, Pani, Ty, kimkolwiek jesteś uważasz, że zasługuję na zwycięstwo to możesz na mnie zagłosować.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >