Uczestnicy

« wróć

13. AGATA

2018-08-14

Zagłosuj na Agatę! Wyślij sms o treści LOOK.13 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Aktualnie studiuję Finanse i Rachunkowość, ale tak naprawdę moim największym zamiłowaniem jest zdrowy tryb życia. Uwielbiam ruch, a także wszystko co zielone i pełne witamin. W wolnym czasie gotuję, spędzam czas aktywnie i dużo się uśmiecham, bo uważam, że pozytywne nastawienie do życia to już połowa sukcesu. Zawsze staram się uparcie dążyć do celu i łatwo nie poddawać.

 

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... wiem, że jest to bardzo duży krok w stronę spełnienia moich marzeń jaką jest praca w modelingu na całym świecie. Nie lubię stać w miejscu. Kocham podróżować, poznawać nowe osoby, miejsca i ich kultury oraz obyczaje.

Idealna modelka to... dla mnie dziewczyna, która z dużą determinacją podbija świat mody, pomimo tego, że jej droga nie zawsze jest usłana różami. Jak jest smutna to po prostu nakłada więcej szminki i atakuje dalej - Sandra Kubicka, Kasia Struss czy Karolina Pisarek. Zawsze uśmiechnięte, pozytywne, z zamiłowaniem do zdrowego trybu życia, pełne energii, ale w pełni profesjonalne - to są cechy za które je cenię.

Inspiruje mnie... Waris Dirie, która nie miała łatwo w życiu, ale pomimo wszystkich przeciwności losu nie poddała się i osiągnęła ogromny sukces. Chciałabym poznać ją osobiście.

Moim największym marzeniem jest... kontrakt w USA i Japonii oraz udział w Nowojorskim i Paryskim Fashion Week.

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ... wiem, że daję z siebie wszystko, niezależnie od tego jak jest ciężko. Zawsze podchodzę do swojej pracy na sto procent, jestem zdeterminowana, a mój wzrost, metabolizm i figura w jakimś stopniu mi to ułatwiają. Człowiek, który lubi to co robi nie przepracuje w swoim życiu ani jednego dnia, a tym właśnie dla mnie jest praca w świecie mody. Otrzymanie możliwości spełnienia tych wszystkich marzeń byłoby dla mnie jednym dużym krokiem na drodze do wielkiego sukcesu. Mam nadzieję, że niezależnie od tego kto wygra, każdy z nas zrobi wszystko, żeby te marzenia ziścić.  

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >