Uczestnicy

« wróć

12. KASPER

2018-08-14

Zagłosuj na Kaspra! Wyślij sms o treści LOOK.12 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Od października będę studiował logistykę na Uniwersytecie Łódzkim. Interesuje się modelingiem i sportem. Odkąd pamiętam trenowałem sport, m.in. piłkę nożną, pływanie i teraz lekkoatletykę co pomaga mi w utrzymaniu dobrej sylwetki oraz sprawia, że jestem zdyscyplinowany i pewny siebie.

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ…  interesuję się modą i uważam modeling za ciekawą przygodę, która na pewno pozwoli mi lepiej poznać samego siebie. Poza tym próbowanie nowych rzeczy rozwija i daje dużo pozytywnej energii.
 
Idealny model to…  taki "modowy kameleon". Potrafi wczuć się w postać czy klimat sesji, pokazu. To taka osoba, która jest pewna siebie, ma charakter, nie poddaje się i ciężko pracuje nad sobą.
 
Inspiruje mnie… Helmut Newton, fotograf pochodzenia niemiecko-australijskiego, ponieważ pomimo swojej choroby, jaką był daltonizm, tworzył wyjątkowe czarno-białe fotografie. Jest dla mnie przykładem na to, że nawet największą słabość można zamienić w atut, a najważniejsza jest wiara w siebie.
 
Moim największym marzeniem jest… osiągnięcie jak największego sukcesu w modelingu, branie udziału w najlepszych pokazach i sesjach zdjęciowych na całym świecie.
 
Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… jestem wysoki, przystojny i oryginalny, a przy tym pracowity, ambitny i zawzięty w dążeniu do celów. Zwycięstwo w konkursie znacznie ułatwi mi osiągnięcie moich marzeń oraz w części je spełni.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >