Uczestnicy

« wróć

12. Damian

2016-08-11

Zagłosuj na Damiana! Wyślij sms o treści LOOK.12 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Uczę się w liceum. Interesuję się sportem. W przeszłości trenowalem piłkę nożną, ale interesują mnie rownież sporty ekstremalne.  W motoryzacji "siedzę" od dziecka i dlatego w tym czuje sie równie pewnie. W wolnym czasie lubię gotować.  

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ…  jest to duża szansa by zrobić w przyszłości karierę modela i myślę, że konkurs może mi w tym pomóc.

Idealny model to… dobrze zbudowany chłopak, jego życie w modelingu jak i poza nim powinno opierać się na zdrowym trybie życia. Co więcej uważam, że zasady nie są fundamentalną rzeczą w modelingu, ponieważ one ograniczają nasze pomysły i możliwości, a idealny model nie powinien mieć ograniczeń, by móc iść w nieznane i korzystać z tego pełni.  

Inspiruje mnie… Cara Delevingne. Moim cichym marzeniem jest poznać ja osobiście i oczywiście zasypać ją pytaniami. Czemu Cara jest moim wzorem jeśli chodzi o charakter? Gdziekolwiek ją zobaczę lub przeczytam jej wywiad, to widzę w niej dużą lekkość w tym co robi. Cara pokazuje że jej praca sprawia jej wielka radość, wygląda jak by była stworzona do bycia modelką i aktorką. Jest to dla niej zabawa, jednak towarzyszy temu pełny profesjonalizm. Jej podejście do zawodu, cechy charakteru odzwierciedlają mój ideał modela/modelki. 

Moim największym marzeniem jest… Spotkanie z Cara Delevingne.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… potrafię odnaleźć się w rożnych sytuacjach. Modeling sprawie mi ogromną przyjemność. Chciałbym spróbować swoich sił w tym zawodzie.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >