Uczestnicy

« wróć

11. VIKTORIA

2018-08-14

Zagłosuj na Viktorię! Wyślij sms o treści LOOK.11 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Uczę się w liceum na kierunku turystyczno-językowym. Lubię podróże, sport, grać w koszykówkę i pływać. Czasem trenuję na siłowni. Nie lubię siedzieć w jednym miejscu. Jestem duszą towarzystwa. W wolnym czasie spędzam czas z rodziną albo spotykam się z przyjaciółmi.  

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... od dawna interesuje się modą. Dobrze czuję się przed kamerą i na wybiegu. Moim zdaniem mam warunki do pracy w modelingu. 

Idealna modelka to... osoba wysoka, szczupła, która jest pewna siebie, nie boi się wyzwań, dba o swoją urodę, potrafi współpracować z ludźmi i angażuje się w to co robi na 100%. 

Inspiruje mnie... modelka Sandra Kubicka, ponieważ świetnie wygląda, ma w sobie pozytywną energię i to coś co przyciąga moją uwagę. Chciałabym tak jak ona podróżować po świecie i otaczać się sławnymi ludźmi. 

Moim największym marzeniem jest... wzięcie udziału w New York Fashion Week oraz pokazach Chanel, Dolce & Gabbana, Gucci i Versace ,ponieważ są to najbardziej cenione i rozpoznawalne domy mody na świecie. 

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR ponieważ... nie boję się wyzwań, mam do tego predyspozycje. Jestem charyzmatyczna, cierpliwa i otwarta na nowe możliwości.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >