Uczestnicy

« wróć

11. Julia W

2016-08-11

Zagłosuj na Julię! Wyślij sms o treści LOOK.11 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mieszkam w Pabianicach (woj. łódzkie). Jestem uczennicą drugiej klasy liceum, a w szkole najbardziej interesuje mnie chemia. Moda od zawsze była moją wielką pasją, ale nie jedyną. Od najmłodszych lat moje życie związane jest z muzyką. Skończyłam szkołę muzyczną w klasie skrzypiec oraz tańczę hip-hop.

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… zostanie modelką było od zawsze moim marzeniem. Kiedy usłyszałam o konkursie, pomyślałam, że jest to dla mnie idealna szansa, aby profesjonaliści ocenili moje możliwości w tej branży.

Idealna modelka to… osoba, która oprócz oczywistych predyspozycji fizycznych jest także uprzejma, otwarta, cierpliwa, nie boi się wyzwań i ciężkiej pracy.

Inspiruje mnie… Anja Rubik, która rozpoczęła swoją karierę w wieku 15 lat i od razu trafiła na wybieg w Mediolanie. Dzięki swojej cierpliwości i wytrwałemu dążeniu do celu osiągnęła ogromny sukces w świecie mody. Oprócz pracy z najsławniejszymi domami mody i sesji do najważniejszych modowych magazynów, ma na swoim koncie własną linię ubrań,  perfum oraz autorski magazyn, a także prowadzi program telewizyjny Project Runway.

Moim największym marzeniem jest… Każdy kolejny krok w modelingu jest dla mnie bardzo ważny. Ostatnio spełniło się moje marzenie związane z wzięciem udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Z biegiem czasu na pewno będę stawiała sobie nowe cele i spełniała nowe marzenia. I kto wie, może któregoś dnia pojawię się na okładce Vogue'a...

Powinna wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… Odpowiedź na to pytanie jest trudna, zwłaszcza, że mowa o konkursie modelingowym. Każdy z uczestników ma odpowiednią sylwetkę i cechy charakteru, które pozwoliły mu zajść tak daleko. Dla mnie dojście do finału jest już ogromnym zaskoczeniem i sukcesem, więc decyzję dotyczącą tego, kto i dlaczego powinien wygrać, pozostawiam jury.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >