Uczestnicy

« wróć

11. Angelika

2017-08-14

Zagłosuj na Angelikę! Wyślij sms o treści LOOK.11 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 19 lat i mieszkam w Katowicach. W tym roku skończyłam liceum. Moje zainteresowania to sport, modeling i podróże. Swój wolny czas staram się spędzać aktywnie jeżdżąc na rolkach czy pływając na basenie. Lubię kontakt ze zwierzętami, dlatego także rekreacyjnie jeżdżę konno.

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... mam nadzieje, że konkurs ten umożliwi mi zaistnienie w świecie mody.

Idealna modelka to... osoba, która oprócz swojej urody i odpowiednich wymiarów ma do zaoferowania swoją osobowość i ideały.

Inspiruje mnie... Taylor Hill która w wieku 19lat została modelką najbardziej znanej marki na świecie Victoria's Secret.

Moim największym marzeniem jest... w świecie mody istnieje wiele ważnych wydarzeń, jednym z nich jest pokaz Victoria's Secret i właśnie udział w tym pokazie jest moim marzeniem. A modelki Victoria's Secret zawsze są wesołe i uśmiechnięte :)

Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR ponieważ... Jestem otwarta na nowe wyzwania i ciekawa świata a udział w tym prestiżowym konkursie otwiera drzwi do marzeń.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >