Uczestnicy

« wróć

10. Stanisław

2016-08-11

Zagłosuj na Stanisława! Wyślij sms o treści LOOK.10 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 23 lata i pochodzę z Elbląga. Studiuję geografię na Uniwersytecie Gdańskim. Interesuje się szeroko pojmowaną muzyką alternatywną, moje inspiracje to między innymi Bat for Lashes, zespół Daughter, Snakadaktal, choć mam również słabość do islandzkich zespołów takich jak Sigur Rós. Chodzę na koncerty, jestem miłośnikiem kuchni włoskiej. Mam siostrę bliźniaczkę Marysię, która jest 5 minut starsza ode mnie, posiadam również dwa psy - Sonię i Kiarę.

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… chciałem zobaczyć czy mam szansę w świecie mody. Znaleźć odpowiedź na pytanie czy się w ogóle nadaje? Po drugie słyszałem, że udział w THE LOOK OF THE YEAR to niezapomniane emocje oraz przeżycie, których warto doświadczyć.

Idealny model to… taki, który ma proporcjonalne ciało oraz twarz czyli naturalne dobre warunki fizyczne, odpowiedni wzrost (powyżej 180 cm), zdrowe zęby, płaski brzuch oraz wyraziste oczy. Jeśli chodzi o cechy charakteru to musi mieć dużo cierpliwości i zdrowy dystans do samego siebie.

Inspiruje mnie… Francisco Lachowski, jest to brazylijski model pochodzenia polskiego. Też zaczął swoją karierę od konkursu na modela. Współpracował z wieloma markami m.in Dolce&Gabbana, Armani czy Gucci. Jest zaliczany do światowej czołówki męskich modeli. Swoją ciężką pracą i determinacją osiągnął ogromny sukces na całym świecie.

Moim największym marzeniem jest… wyjazd do Hongkongu i wystąpić w tamtejszym Fashion Weeku w pokazie Christiana Diora, ponieważ doskonale by było połączyć piękno architektoniczne tego azjatyckiego miasta z pięknem mody. Mój udział byłby dopełnieniem tego marzenia ;)

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… jestem naturalnym modelem, wysokim i pozytywnie nastawionym człowiekiem, który dąży do celu. Cechuje mnie sumienność, pracowitość, empatia oraz pokora.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >