Uczestnicy

« wróć

10. MAURYCY

2018-08-14

Zagłosuj na Maurycego! Wyślij sms o treści LOOK.10 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Skończyłem Liceum Filmowe na wydziale aktorskim. Myślę, że ten kierunek jest bardzo przydatną umiejętnością w zawodzie modela. Interesuję się rozwojem osobistym, uwielbiam czytać i stawać się lepszą wersją siebie. W swoim życiu uprawiałem 15 różnych dyscyplin sportowych. Kocham podróżować, medytować i pomagać innym.

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wziąłem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… jest to świetna okazja do pojawienia się w świecie mody. Chciałbym również udowadniać, że model nie tylko jest ładny, a potrafi też inspirować.

Idealny model to… przede wszystkim nie tylko dobrze wyglądający, co stawiający rozwój duchowy na równi z rozwojem fizycznym. Dodatkowo pokorny, wytrwały, cierpliwy, empatyczny, pomocny i oczytany. Również dbający o siebie, dobrze odżywiający się i stroniący od używek.

Inspiruje mnie… Joanna Krupa, ponieważ oprócz „bycia ładną” jest inteligentną i wrażliwą osobą wykorzystującą swoją popularność do inspirowania innych i pomagania zwierzętom.

Moim największym marzeniem jest… wzięcie udziału w pokazie Dolce & Gabbana. Podoba mi się klimat ich pokazów. Myślę, że pasowałbym idealnie, ponieważ zazwyczaj biorą w nich udział świetnie zbudowani modele.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… kiedy czegoś się podejmuję, daję z siebie wszystko. Potrafię szybko adaptować się do danych mi warunków pozostając jednocześnie osobą asertywną. Jestem otwarty, odważny, pomysłowy i towarzyski. Kiedy mam do pokonania ciężkie wyzwanie, to bez wahania się go podejmuję, wierząc w swoje możliwości i powodzenie realizacji.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >