Uczestnicy

« wróć

10. Jan

2017-08-14

Zagłosuj na Jana! Wyślij sms o treści LOOK.10 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Mam 22 lata, pochodzę z Częstochowy, jednak na codzień mieszkam w Łodzi, gdzie studiuję. Jestem studentem IV roku medycyny wydziału wojskowo-lekarskiego. Moją pasją od najmłodszych lat była medycyna, jednak zawsze znajdowałem czas na sport. Regularnie uczęszczam na siłownię, dzięki której mam mnóstwo pozytywnej energii. Radość dają mi również spotkania z przyjaciółmi i kolekcjonowanie niepowtarzalnych wspomnień.

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłamem udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… chciałem spróbować swoich sił w modelingu, który zawsze mnie inspirował. Postanowiłem więc wystartować w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów tej branży, który, mam nadzieję, otworzy przede mną ścieżki kariery.

Idealna model to… osoba nieprzeciętna, charakterystyczna, wyróżniająca się z tłumu. Oprócz nieprzeciętnej urody, idealny model powinien cechować się łatwością nawiązywania kontaktów, charyzmą i silną osobowością, która to szczególnie pozwoli mu dążyć do upragnionego celu.

Inspiruje mnie… Mike Varshavski. To osoba wyjątkowa, ponieważ doskonale połączył swoją obecność w świecie mody, z obowiązkami lekarza. Dr Mike pokazał, że można osiągnąć wszystko, dążąc do tego ciężką pracą i wytrwałością.

Moim największym marzeniem jest… możliwość wzięcia udziału w prestiżowych pokazach mody, u szczytu marzeń stoi natomiast pokaz Calvin Klein czy Dolce&Gabbana.

Powinienem wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… staram się łączyć w sobie cechy pracowitego, inteligentnego chłopaka łatwo nawiązującego kontakty i nie bojącego się wyzwań. Uparcie dążę do stawianych celów, coraz wyżej stawiając poprzeczkę. Mam nadzieję, że nieprzeciętna osobowość i wygląd pozwolą mi na zrealizowanie kolejnego, jakim jest zwycięstwo THE LOOK OF THE YEAR 2017.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >