Uczestnicy

« wróć

1. Zosia

2016-08-11

Zagłosuj na Zosię! Wyślij sms o treści LOOK.1 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Pochodzę z Białegostoku. Jestem uczennicą II klasy LO o profilu matematyczno-geograficznym, ponieważ w przyszłości zamierzam studiować projektowanie na ASP lub architekturę. Sztuka i rysunek to moje największe pasje, od dziecka mój wolny czas spędzam na rysowaniu i malowaniu. Preferuje rysować ludzi, twarze i akty. Uwielbiam podróżowanie, które spędzam bardzo aktywnie, odwiedzając galerie sztuki i muzea. Ostatnio zwiedziłam Centrum Sztuki Nowoczesnej Pompidou w Paryżu. Przez 4 lata trenowałam szermierkę, którą niestety musiałam przerwać z powodu kontuzji.

fot. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR ponieważ… konkurs ten otwiera drzwi na świat i daje możliwości poznania nowych ludzi i miejsc. Traktuję to jako formę obcowania ze sztuką, która jest moją pasją. Chciałam przełamać swoje nieśmiałości i zrobić krok do przodu w moim życiu. Sądzę, że THE LOOK OF THE YEAR daje olbrzymie perspektywy w świecie modelingu, który mnie intryguje.

Idealna modelka to… moim zdaniem nie tylko piękna twarz, ale również bardzo ważna jest osobowość. To cechy charakteru składają się na to w jaki sposób odbieramy daną modelkę. Najważniejsze jest dla mnie to by miała ciekawą osobowość i intrygującą urodę.

Inspiruje mnie… Tom Ford, ponieważ nie tylko bardzo podobają się jego projekty, ale również podziwiam go jako człowieka. Miał marzenia i z sukcesem je zrealizował. Podziwiam szerokość jego horyzontów, poczynając od filmu w jego reżyserii – „Samotny Mężczyzna”, który zrobił na mnie ogromne wrażenie, przez zainteresowanie sztuką, po jego karierę w dziedzinie mody.

Moim największym marzeniem jest… udział w pokazie Toma Forda, gdyż tak jak wspomniałam wcześniej, jest to mój ulubiony projektant. Chciałabym kiedyś móc przejść się w jego strojach na pokazie.

Powinna wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ… da mi to możliwość realizacji moich marzeń. Jestem osobą bardzo ambitną i kreatywną. Nie poddaję się w trudnych sytuacjach o czym świadczy szybka rehabilitacja i powrót do zdrowia po ciężkiej operacji kolana. Uważam, że moja uroda potrafi intrygować.

 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >