Uczestnicy

« wróć

1. LIVIA

2018-08-14

Zagłosuj na Livię! Wyślij sms o treści LOOK.1 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Pochodzę z Martyniki i z Polski, ale urodziłam sie w Londynie dzięki temu mowię biegle w trzech językach, a ogólnie znam ich pięć. Jestem studentką weterynarii, a z zawodu jestem instruktorką jazdy konnej. Całe życie wychowałam się przy muzyce, gram na flecie i na perkusji, a także śpiewam i tańczę. 

photo. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... zawsze chciałam być modelką. 
 
Idealna modelka to ... kobieta, która jest pewna z siebie, jest nie tylko ładna, ale też mądra, i ogólnie ma coś więcej do zaoferowania światu niż tylko swoją urodę. 
 
Inspiruje mnie ... Christian Louboutin, ponieważ miesza nowoczesny styl z klasycznym. Najbardziej mnie zainspirowała kampania w której były odsłonięte rożne odcienie cielistych szpilek, ponieważ nie ma tylko jednego koloru skóry więc kolor cielisty powinien wystąpić w więcej niż jednym odcieniu. 
 
Moim największym marzeniem jest ... wystąpienie na wybiegu w New York Fashion Week, ponieważ jest to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń mody. 
 
Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... reprezentuję grupę ludzi, której często nie widuje się na wybiegach. Mam nadzieję, że dzięki temu osoby z podobna urodą i sylwetką do mojej zobaczą, że dla nich też jest nadzieja w karierze modelki / modela i dzięki mojej wygranej więcej osób takich jak ja pojawi się w świecie mody.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >