Uczestnicy

« wróć

1. Daria

2017-08-14

Zagłosuj na Darię! Wyślij sms o treści LOOK.1 na numer 7248 (koszt 2,46zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Pochodzę z małej miejscowości Wola, na śląsku. Interesuję się modą, śpiewem oraz teatrem, dlatego będę uczęszczała do XXI Liceum Ogólnokształcącego, o profilu teatralno-wokalnym w Krakowie. Na co dzień spędzam czas z moimi przyjaciółmi, chłopakiem oraz rodziną. W wolnych chwilach pływam, jeżdżę konno oraz biegam. Od 7-ego roku życia śpiewam, jest to moja największa pasja. 

photo. Malwina Sulima | make-up. Golden Rose Polska | hair. Akademia Wierzbicki Schmidt

Wzięłam udział w THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... lubię podejmować nowe wyzwania. Uwielbiam poznawać nowych ludzi. Niestety, ciężko mi przezwyciężyć strach, ale myślę że właśnie ten konkurs może mi w tym pomóc. Dzięki THE LOOK OF THE YEAR mam szanse zgłębić tajniki pracy modelki, poznać nowe ważne osobistości w tej branży, ale nie tylko...
 
Idealna modelka to ... osoba, która jest komunikatywna, pełna energii, chęci poznawania nowych osób, zadbana oraz odpowiedzialna. Uważam, że powinna być pewna siebie, ale z pokorą. Myślę, że najważniejsze jest to, aby potrafiła samodzielnie myśleć, słuchać i dążyć do upragnionego celu.
 
Inspiruje mnie ... projektantka mody Olga Ślusarczyk, ponieważ jest to kobieta, która posiada szerokie doświadczenie w branży modelignowej, ale nie tylko. W 1993 roku dostała się do Elite Model Look. W 1999 roku została choreografem pokazów mody. Jest dla mnie inspiracją, gdyż stworzyła swoją markę od zera, projektuje kreacje dla każdej kobiety. Chciałabym tak jak ona, sprawić aby dzięki mnie kobiety czuły się piękne. Miałam możliwość współpracy z Panią Olgą, wiem jedno, jest Ona wyjątkowo zdolnym projektantem, podchodzi do każdego indywidualnie, co sprawia że każdy czuję się wspaniale. Posiada szeroki wachlarz umiejętności, ale przede wszystkim miała możliwość poznania branży "od kuchni", dzięki czemu motywuje mnie do działania jeszcze bardziej.
 
Moim największym marzeniem jest ... móc brać udział w jak największej ilości pokazów mody, gdyż sprawia mi to ogromną radość. Współpracować z profesjonalistami, gdyż pod ich opieką mam szanse nabrać doświadczenia, które na pewno będzie mi potrzebne. Nie ukrywam, że jak każda kobieta, chciałabym zostać jednym z aniołków Victoria's Secret.
 
Powinnam wygrać THE LOOK OF THE YEAR, ponieważ ... chcę poszerzać swoje horyzonty. Jestem osobą komunikatywną, pełną energii, ale przede wszystkim dążę do wyznaczonego celu. Staram się z uwagą słuchać rad moich najbliższych. Nie boję się nowych wyzwań, jestem otwarta na nowe doświadczenia w branży modelingu. Lubię dbać o swoje ciało, tańczyć, a to ważne elementy w tym zawodzie. Staram się, aby wszyscy byli ze mnie zadowoleni, dlatego angażuję się na 100%. Żyje bezproblemowo z innymi ludźmi, pokora i skromność to moje życiowe motto. Jeżeli mam jakiś konflikt to staram się dojść do konsensusu. Dlatego uważam, że jestem dobrą kandydatką na zwyciężczynię THE LOOK OF THE YEAR 2017.
 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >