News

« wróć

THE LOOK OF THE YEAR 2018 - rusza nowa edycja konkursu

2018-03-05

Rozpoczyna się kolejna edycja najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu modelingowego THE LOOK OF THE YEAR. Gala finałowa wydarzenia odbędzie się 8 września w Łodzi, a już od marca startują eliminacje w kilku miastach Polski! Prezentujemy wyjątkową sesję zdjęciową kampanii THE LOOK OF THE YEAR 2018 z udziałem laureatów poprzednich edycji!

„Główną inspiracją kampanii THE LOOK OF THE YEAR 2018 jest pozornie prosta, ale odsunięta przez nas na dalszy plan bliskość między ludźmi. Bliskość przez którą rozumie się nie intymność, a ciepło, subtelność i dziecięcą wrażliwość na drugiego człowieka.” – mówi Malwina Sulima, fotograf konkursu i autorka sesji. Za produkcję sesji odpowiadało MORE Models Group.

W kampanii promocyjnej tegoroczną edycję THE LOOK OF THE YEAR wzięli udział laureaci z lat poprzednich, jak i zwycięzcy edycji światowych: Angela Lipa (zwyciężczyni światowej edycji TLOTY 2012), Jola Wilczek (zwyciężczyni polskiej edycji TLOTY 2017), Robert Kapica (zwycięzca polskiej i światowej edycji TLOTY 2016), Kamil Bahar (zwycięzca polskiej edycji TLOTY 2017) i Bartek Kłosowski (finalista polskiej edycji TLOTY 2017).

Castingi i eliminacje do THE LOOK OF THE YEAR 2018 rozpoczną się w marcu, ale już teraz zachęcamy wszystkie dziewczyny i chłopaków w wieku 15-22 do zgłaszania się do konkursu drogą online za pośrednictwem zakładki CASTING na www.thelookoftheyear.pl

„Rokrocznie polska edycja THE LOOK OF THE YEAR cieszy się coraz większą popularnością wśród młodych osób, czego dowodem są sukcesy modelek i modeli, którzy zaczęli swoje kariery od zwycięstwa w konkursie.– mówi  Igor Włodarczyk, PR Manager konkursu.

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie.  Od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie poszukujemy nowych twarzy świata mody. Konkurs THE LOOK OF THE YEAR to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >