News

« wróć

Rozpoczynamy eliminacje do kolejnej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2018!

2017-10-21

Niedawno przeżywaliśmy emocje związane z finałem THE LOOK OF THE YEAR 2017, a już rozpoczynamy eliminacje do konkursu w 2018! Pierwszy w tej edycji casting odbędzie się w Warszawie!

Zapraszamy w najbliższy weekend, 28 i 29 października 2017 do Galerii Północnej w Warszawie (ul. Światowida 17), w godzinach 13:00-18:00! THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Poszukujemy przyszłych modelek i modeli, którzy marzą o karierze w świecie mody i mają to "coś".

Przyszłe gwiazdy świata mody oceniać będzie wyjątkowe jury: Karolina Gilon (finalistka Top Model i prezenterka telewizyjna), Rafał Maślak (Mister Polski, model i juror programu „Supermodelka Plus Size”) oraz Jola Wilczek i Kamil Bahar, zwycięzcy polskiej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2017. Modowe wydarzenie w Galerii Północnej poprowadzą Mateusz Hładki i Conrado Moreno.

W Akademii Modelingu wskazówek i porad uczestnikom castingu będą udzielać finaliści i laureaci programu Top Model TVN: Michał Baryza i Mateusz Góral Jarzębiak.

W trakcie modowego eventu w Galerii Północnej będziecie mieli okazję spotkać się także z blogerami: Jessicą Mercedes i Modnym Tatą!

 

Ważne informacje dla uczestników castingu!

Zapisy do castingu będą trwały już od soboty, 28 października w godzinach 10-22 w Galerii Północnej w Warszawie!

Na casting mogą zgłaszać się dziewczyny w wieku od 15 do 22 lat, mające minimum 173 cm wzrostu oraz panowie w wieku od 15 do 22 lat o wzroście minimum 183 cm.

Preferowany strój na casting: czarny lub biały t-shirt i dopasowane spodnie. Mile widziany również kostium kąpielowy / kąpielówki (bokserki)! Dziewczyny prosimy o zabranie ze sobą szpilek.

Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na casting z opiekunem, udział w castingu jest bezpłatny. Więcej informacji na www.thelookoftheyear.pl

 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >