News

« wróć

Konferencja prasowa The Look Of The Year 2019

2019-09-01

Łódź po raz kolejny stanie się centrum mody i miastem piękna. A to za sprawą 10. polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR 2019. Prezentujemy 20 uczestników wielkiej gali finałowej, która odbędzie się 7 września w Łodzi. W miniony piątek w Restauracji Winosfera w Warszawie odbyła się konferencja prasowa z udziałem uczestników, projektantów i jurorów konkursu. 

 

Podczas finału THE LOOK OF THE YEAR 2019 w Łodzi na wybiegu zobaczymy 20 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody oraz prestiżowych marek odzieżowych. Swoje premierowe kolekcje zaprezentują m.in. duet Paprocki & Brzozowski, Lidia Kalita, Marta Kuszyńska, Jarosław Ewert, Natasha Pavluchenko, Agata Wojtkiewicz, Angelika Józefczyk, Le Collet – Maja Bohosiewicz, a także marki Male Me, Born2Be i Villaro by MMER. 

 

W jury konkursu, które wybierze najlepszą modelkę i modela roku, zasiądą znane postaci świata mody i showbiznesu, m.in.: Anna Skura (influencerka), Agata Biernat (Miss Polonia 2017, trenerka fitness i modelka), Milena Sadowska (Miss Polonia 2018) duet Andrzej Wierzbicki & Tomasz Schmidt (styliści “Ostre Cięcie”). Galę finałową poprowadzi Olivier Janiak. Transmisja na żywo z finału będzie dostępna a oficjalniej stronie konkursu www.thelookoftheyear.pl 

 

Partnerem głównym konkursu jest Miasto Łódź i Łódzkie Centrum Wydarzeń.

 

Fot. Mateusz Jagielski

 

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >