News

« wróć

Kamil Bahar i Jola Wilczek zwycięzcami THE LOOK OF THE YEAR 2017

2017-09-09
Za nami gala finałowa najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli THE LOOK OF THE YEAR! Podczas finału zorganizowanego w Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi, najlepsi okazali się Kamil Bahar z Poznania  i Jolanta Wilczek z Raciborza  i to oni będą reprezentować Polskę w światowej edycji THE LOOK OF THE YEAR, już w październiku we Włoszech.
 
Gwiazdy i pokazy
 
Gala finałowa konkursu w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi przyciągnęła wiele gwiazd, m.in. Marcelina Zawadzka, Izabella Krzan, duet Paprocki & Brzozowski, Mariusz Przybylski, Rafał Maślak, Ada Fijał, Kamila Szczawińska, Ekskluzywny Menel, Ania Bosak, Mateusz Góral Jarzębiak, Ania Piszczałka, Patrycja Wieja, Sabina Sago, Jan Dratwicki. Finał poprowadził Olivier Janiak, a na zakończenie gali swój recital miał zespół KAMP!
 
20 finalistów konkursu zaprezentowało się w aż 9 pokazach: duetu Paprocki & Brzozowski, Mariusza Przybylskiego, Marty Kuszyńskiej, Jarosława Ewerta, Natashy Pavluchenko, Andrzeja Fodera oraz marki Male-Me, Gabbiano, PAWO i Fabryki Rajstop Adrian w specjalnej stylizacji przygotowanej na finał THE LOOK OF THE YEAR.
 
Uzupełnieniem stylizacji pokazów było obuwie Prima Moda. O makijaże modelek i modeli zadała marka Golden Rose, a o fryzury WS Academy. Choreografią pokazów zajęła się Oliwia Jesionowska.
 
O zwycięzcach konkursu
 
Kamil ma 20 lat i 184cm wzrostu. Mieszka w Poznaniu. Jest pierwszym ciemnoskórym modelem, który wygrał polską edycję THE LOOK OF THE YEAR. Urodził się w Polsce, ale ma afrykańskie korzenie. Poza modelingiem interesuje się sportami sylwetkowymi i piłką ręczną. Najbardziej inspiruje go Tyson Beckford uważany za jednego z najlepszych modeli na świecie, który współpracował m.in. z takimi markami jak Calvin Klein i Ralph Lauren oraz znalazł się na liście najpiękniejszych ludzi świata magazynu ,,People". Jego największym marzeniem jest kariera w świecie mody
 
Jola ma 20 lat i 182cm wzrostu. Pochodzi z Raciborza. Studiuje na Uniwersytecie Opolskim. Wolny czas spędza aktywnie. Uwielbia podróżować, a najbardziej poznawać nowe miejsca, ludzi, kulturę i język. Jej pasją jest taniec dlatego też przez 9 lat należała do grupy tanecznej. Inspiruje ją Kasia Struss, która karierę rozpoczęła w wieku 16  lat, brała udział w kampaniach reklamowych wielu marek jak Chloe, Gucci, Dolce&Gabbana, Prada oraz znalazła się na okładkach znanych magazynów. Jej największy modowym marzeniem jest udział w New York Fashion Week.  
 
Nagrody dodatkowe
  • THE LOOK OF THE YEAR 2017 Internetu - Julia Rozpondek i Daniel Kołodziejczyk
  • THE LOOK OF THE YEAR 2017 Najlepsze Włosy - Paulina Kubisz i Jan Wojtysiak

Partnerem głównym konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2017 jest Miasto Łódź i Łódzkie Centrum Wydarzeń.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >