News

« wróć

Casting THE LOOK OF THE YEAR 2018 w Avenida Poznań

2018-04-04

Zapraszamy na kolejny casting do tegorocznej edycji konkursu THE LOOK OF THE YEAR. Tym razem widzimy się w Centrum Avenida w Poznaniu! Kandydatów do podbijania światowych wybiegów oceniać będą jurorzy związani ze światem mody -  duet projektantów Paprocki & Brzozowski oraz laureaci edycji 2017 - Kamil Bahar i Jola Wilczek!

Casting rozpocznie się w sobotę, 14 kwietnia 2018 w godzinach 13-18.  Wówczas będzie można podpatrzeć jak kandydaci na modeli i modelki radzą sobie z zadaniami od jurorów. Od 6 kwietnia 2018 będą trwały zapisy na terenie Centrum Avenida.

Na casting mogą zgłaszać się dziewczyny i chłopaki w wieku od 15 do 22 lat. Preferowany strój na casting: czarny lub biały t-shirt i dopasowane spodnie. Mile widziany również kostium kąpielowy/kąpielówki (bokserki)! Dziewczyny prosimy o zabranie ze sobą szpilek. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na casting z opiekunem, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dodatkową atrakcja castingu w Avenida Poznań będą pokazy mody renomowanych marek odzieżowych, które poprowadzą Marcelina Zawadzka i Rafał Maślak!

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >