News

« wróć

Casting do THE LOOK OF THE YEAR 2018 w łódzkiej Manufakturze

2018-03-30

Zapraszamy na kolejnych casting do tegorocznej edycji konkursu THE LOOK OF THE YEAR. Kandydatów do podbijania światowych wybiegów oceniać będą jurorzy związani ze światem mody -  Joanna Horodyńska i Maciej Zień oraz laureaci edycji 2017 - Kamil Bahar i Jola Wilczek!

Casting rozpocznie się w piątek, 6 kwietnia w godzinach 16-20. Wówczas będzie można podpatrzeć jak kandydaci na modeli i modelki radzą sobie z zadaniami od jurorów. O godz. 21:30 zaplanowano finał castingu - przyszłe gwiazdy wybiegu wyjdą wspólne z jurorami.

Stanowisko castingowe, w którym można będzie się zarejestrować, stanie przy wejściu do rotundy galerii handlowej, działa od godz. 16. Na casting mogą zgłaszać się dziewczyny i chłopaki w wieku od 15 do 22 lat.

Preferowany strój na casting: czarny lub biały t-shirt i dopasowane spodnie. Mile widziany również kostium kąpielowy/kąpielówki (bokserki)! Dziewczyny prosimy o zabranie ze sobą szpilek. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na casting z opiekunem, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Casting

Dołącz do nas >

Facebook

Dołącz do nas >

Instagram

Dołącz do nas >